PIELĘGNACJA ZIELENI

ZIELEŃ

MA DLA NAS ZNACZENIE

Piękna i zadbana zieleń to wizytówka firmy oraz bezpieczny azyl dla całej rodziny. Niestety, żeby prezentowała się okazale, wymaga wielu godzin pracy lub… zatrudnienia naszych fachowców. Dzięki doświadczeniu i wiedzy potrafimy zadbać o każde drzewo, najmniejszy krzew czy kwiatową rabatę.

Z chęcią zaopiekujemy się Państwa ogrodem, wykonamy dodatkowe nasadzenia, nawożenie, opryski i przeprowadzimy wertykulację oraz areację trawnika. Wachlarz dostępnych usług jest szeroki i skierowany nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również do firm, administracji osiedli czy zarządców terenów miejskich.

Konkurencyjne ceny

Dogodne terminy

Wieloletnie doświadczenie

ABONAMENTOWE

KOSZENIE

TWÓJ TRAWNIK BĘDZIE WYJĄTKOWY

Dobrze utrzymany trawnik zawdzięcza swoją urodę właściwemu nawadnianiu, wertykulacji, areacji, odpowiedniemu nawożeniu i zwalczaniu chwastów, a także… regularnemu koszeniu. Wiedząc, jak ważne jest systematyczne cięcie trawy, oferujemy prywatnym firmom i instytucjom abonamentowe koszenie trawnika przez cały sezon. Dzięki takiemu rozwiązaniu usługa jest tańsza i realizowana w terminach ustalonych z góry.


Abonamentowe koszenie trawników polecamy również Klientom indywidualnym. Decydując się na zawarcie umowy, zamiast spędzania sobotniego popołudnia przy kosiarce, mogą Państwo odpocząć w zaciszu własnego ogrodu, nie martwiąc się już nigdy więcej o bujnie rosnącą trawę.

ABONAMENT

Koszenie terenów zielonych
149 zł miesięcznie
  • kompleksowe koszenie
  • specjalistyczny sprzęt
  • szybkość wykonania
PROMOCJA