Oprogramowanie Ramzes

Firma Ramzes Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla małych i średnich firm o różnym profilu działalności. Są wśród nich: biura rachunkowe, przedsiębiorstwa indywidualne, jednostki budżetowe, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.


Oferta firmy Ramzes to oprogramowanie na platformę WINDOWS i DOS, która obejmuje programy finansowo-księgowe, płacowo-kadrowe, służące do obsługi sprzedaży i magazynu.
Na najnowszą linię produktów – dla WINDOWS, składają się aplikacje:

 

  • Ramzes - Magazyn,
    Ramzes – Faktura,
    Ramzes – Księgi Handlowe,
  • Ramzes – PKPiR,
  • Ramzes – Ryczałt oraz
  • Ramzes – Amortyzacja.
Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów i usług, firma Ramzes zyskuje uznanie stałych Użytkowników oraz rekomendacje opiniotwórczych instytucji.
Programy firmy Ramzes posiadają rekomendację Stowarzyszenia Ekspertów Finansowych i Doradców Podatkowych w Polsce. Natomiast program Ramzes – Księgi Handlowe otrzymał ponadto rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Dzięki doświadczenie w branży software’owej firma Ramzes zdefiniowała wymagania klienta i przełożyła je na funkcjonalność programów. Dzięki temu jej produkty cieszą się dużym uznaniem wśród stałych klientów z całego kraju, regularnie zaopatrujących się w najnowsze wersje oprogramowania. Dotychczas zostało wykonane około 70 tys. wdrożeń. Jedynie w zeszłym roku na tych systemach rozpoczęło pracę ponad 16 tys. nowych podmiotów.
Pragniemy podkreślić, iż to oprogramowanie, z uwagi na bardzo prostotą i intuicyjną obsługę, a tym samym bogatą funkcjonalność, umożliwia ich użytkownikom samodzielne przeprowadzenie jego wdrożenia oraz sprawną pracę w trakcie jego eksploatacji.